Zavřít
(0) položek
Váš nákupní košík je prázdný.
Produkty
  Filtry
  Měna CZK / €
  Výsledek hledání pro výraz

  Bavlněné povlečení

  Kvalitní bavlněné povlečení českého výrobce. Bavlněné povlečení je vyrobeno ze 100% kvalitní česané bavlny. Povlečení je od českého výrobce Dadka Vracov.
  Standardní rozměry: 140x200 + 70x90 cm, 140x220 + 70x90 cm, 240x200 + 2x 70x90 cm. Ostatní rozměry v nabídce je zakázková výroba, tyto rozměry nelze měnit nebo vracet.
  Z dezénů s označením "Také atypy" Vám na Vaše přání ušijeme povlečení i jiných rozměrů, než uvádíme. Kontaktujte nás.

  Zabrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Povlečení bavlna bílá UNI

  01101-BILAUNI000
  Od 139 Kč s DPH
  Jednobarevné bavlněné povlečení v bílé barvě. Bílé povlečení lze kombinovat s libovolnou barvou prostěradla dle interiéru ložnice.

  Povlečení bavlna Hvězdička bílá na tmavě modrém

  01108-HVEZDIBTMA
  Od 93 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s motivem drobných bílých hvězdiček na tmavě modrém podkladu. Povlečení je vhodné kombinovat s bílým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Hvězdička bílá/světle modrá DUO

  01108-HVEZDITSVM
  Od 574 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s motivem drobných bílých hvězdiček na světle modrém podkladu, druhá strana světle modré hvězdičky na bílém podkladu. Povlečení je vhodné kombinovat s bílým nebo světle modrým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Květinky modré/Proužky modré

  01118-PROUZKYFIB
  Od 425 Kč s DPH
  Bavlněné povlečení s jemným vzorem modrobílých proužků v kombinaci jemných květinek. Jedna strana je proužkovaná a druhá s motivem květinek. Povlečení Květinky modré doporučujeme kombinovat s bílým, denim nebo královsky modrým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Sobi šedí

  01122-SOBISEDISE
  Od 93 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny se zimním motivem v šedobílé kombinaci barev. Povlečení Sobi šedí je vhodné kombinovat s bílým nebo šedým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Leknín bordó

  01114-LEKNINBORE
  Od 93 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s jemným vzorem, který zaujme svou elegantností. Bavlněné povlečení Leknín bordó je vhodné kombinovat s bílým nebo bordó prostěradlem.

  Povlečení bavlna Krystal losos na bílém

  01113-KRYSTALLNB
  Od 93 Kč s DPH
  Bavlněné jemné povlečení na bílém podkladu s jemným vzorem v lososové barvě. Povlečení Krystal losos na bílém dopouručujeme kombinovat s bílým nebo lososovým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Puntík béžový na bílém

  01118-PUNTIKBE02
  Od 93 Kč s DPH
  Bavlněné povlečení s jemným vzorem béžových puntíků na bílém podkladu. Povlečení doporučujeme kombinovat s bílým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Hvězdička tmavě modrá na bílém

  01108-HVEZDIBTMM
  Od 93 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s motivem drobných tmavě modrých hvězdiček na bílém podkladu. Povlečení je vhodné kombinovat s bílým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Hvězdička bílá/tmavě modrá DUO

  01108-HVEZDITDUO
  Od 93 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s motivem drobných bílých hvězdiček na tmavě modrém podkladu, druhá strana tmavě modré hvězdičky na bílém podkladu. Povlečení je vhodné kombinovat s bílým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Puntík bílý na tmavě modrém

  01118-PUNTIKBTMO
  Od 574 Kč s DPH
  Bavlněné povlečení s jemným vzorem bílých puntíků na tmavě modrém podkladu. Povlečení doporučujeme kombinovat s bílým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Káva hnědá

  01113-KAVAHNEDA2
  Od 93 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z jemné bavlny. Dezén se zajímavým vzorem laděný do hnědých odstínů. Povlečení Káva hnědá doporučujeme kombinovat s bílým nebo tmavě hnědým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Gobelín modrý

  01106-GOBELINMOD
  Od 93 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s moderním vzorem. Bavlněné povlečení Gobelín modrý je vhodné kombinovat s bílým, šedým, černým nebo královsky modrým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Hvězdička šedá na bílém

  01108-HVEZDSEDBI
  Od 93 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s motivem drobných šedých hvězdiček na bílém podkladu. Povlečení je vhodné kombinovat s tmavě šedým nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Krystal kiwi na bílém

  01113-KRYSTALB02
  Od 93 Kč s DPH
  Bavlněné jemné povlečení na bílém podkladu. Povlečení Krystal kiwi na bílém doporučujeme kombinovat s bílým nebo kiwi prostěradlem.

  Povlečení bavlna Tenerife modré

  01122-TENERIFMOD
  Od 93 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny Tenerife modré. Jemný vzor v modré barvě na bílém podkladu. Povlečení doporučujeme kombinovat s bílým, šedým nebo královsky modrým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Puntík bílý na béžovém

  01118-PUNTIKBEZO
  Od 93 Kč s DPH
  Bavlněné povlečení s jemným vzorem bílých puntíků na béžovém podkladu. Povlečení Puntík béžový doporučujeme kombinovat s bílým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Puntík bílý na světle modrém

  01118-PUNTIKBE03
  Od 93 Kč s DPH
  Bavlněné povlečení s jemným vzorem bílých puntíků na světle modrém podkladu. Povlečení doporučujeme kombinovat s bílým nebo světlem modrým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Had modrý

  01104-HADMODRYHA
  Od 93 Kč s DPH
  Bavlněné povlečení z kvalitní česané bavlny. Jemný motiv laděný do modré barvy. Povlečení Had modrý doporučujeme kombinovat se světle modrým, denim nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Had hnědý

  01104-HADDNEDYHN
  Od 93 Kč s DPH
  Bavlněné povlečení z kvalitní česané bavlny. Jemný motiv laděný do hnědé barvy. Povlečení Had hnědý doporučujeme kombinovat s banánovým nebo tmavě hnědým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Planetárium šedé

  01118-PLANETARSE
  Od 93 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s motivem různých krůhů. Bavlněné povlečení Planetárium šedé doporučujeme kombinovat s bílým, žlutým, šedým, tmavě šedým, karamelovým nebo bordó prostěradlem.

  Bavlněné povlečení

  Filtrovat podle:

  Smazat vše
  Min: 93 Kč Max: 1 218 Kč
  Kč93 Kč1218