Zavřít
(0) položek
Váš nákupní košík je prázdný.
Produkty
  Filtry
  Měna CZK / €
  Výsledek hledání pro výraz

  Bavlněné povlečení

  Kvalitní bavlněné povlečení českého výrobce. Bavlněné povlečení je vyrobeno ze 100% kvalitní česané bavlny. Povlečení je od českého výrobce Dadka Vracov.
  Standardní rozměry: 140x200 + 70x90 cm, 140x220 + 70x90 cm, 240x200 + 2x 70x90 cm. Ostatní rozměry v nabídce je zakázková výroba, tyto rozměry nelze měnit nebo vracet.
  Z dezénů s označením "Také atypy" Vám na Vaše přání ušijeme povlečení i jiných rozměrů, než uvádíme. Kontaktujte nás.

  Zabrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Povlečení bavlna bílá UNI

  01101-BILAUNI000
  Od 120 Kč s DPH
  Jednobarevné bavlněné povlečení v bílé barvě. Bílé povlečení lze kombinovat s libovolnou barvou prostěradla dle interiéru ložnice.

  Povlečení bavlna Hvězdička bílá na tmavě modrém

  01108-HVEZDIBTMA
  Od 93 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s motivem drobných bílých hvězdiček na tmavě modrém podkladu. Povlečení je vhodné kombinovat s bílým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Hvězdička bílá/světle modrá DUO

  01108-HVEZDITSVM
  Od 574 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s motivem drobných bílých hvězdiček na světle modrém podkladu, druhá strana světle modré hvězdičky na bílém podkladu. Povlečení je vhodné kombinovat s bílým nebo světle modrým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Květinky modré/Proužky modré

  01118-PROUZKYFIB
  Od 93 Kč s DPH
  Bavlněné povlečení s jemným vzorem modrobílých proužků v kombinaci jemných květinek. Jedna strana je proužkovaná a druhá s motivem květinek. Povlečení Květinky modré doporučujeme kombinovat s bílým, denim nebo královsky modrým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Vlny banánové/hnědé DUO

  01104-VLNYHNEDUO
  Od 93 Kč s DPH
  Bavlněné povlečení z kvalitní česané bavlny. Jemný motiv vlnek v banánové a tmavě hnědé barvě. DUO varianta. Povlečení Vlny banánové/hnědé doporučujeme kombinovat s banánovým nebo tmavě hnědým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Podzim modrý

  01119-PODZIMMODR
  Od 93 Kč s DPH
  Bavlněné povlečení na bílém podkladu s jemným vzorem listů. Povlečení Podzim modrý doporučujeme kombinovat s bílým, karamelovým nebo okrovým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Leknín bordó

  01114-LEKNINBORE
  Od 93 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s jemným vzorem, který zaujme svou elegantností. Bavlněné povlečení Leknín bordó je vhodné kombinovat s bílým nebo bordó prostěradlem.

  Povlečení bavlna Vlny hnědé

  01104-VLNYHNEDEH
  Od 93 Kč s DPH
  Bavlněné povlečení z kvalitní česané bavlny. Jemný motiv tmavě hnědých vlnek na banánovém podkladu. Povlečení Vlny hnědé doporučujeme kombinovat s banánovým nebo tmavě hnědým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Vlny banánové

  01104-VLNYBANANO
  Od 93 Kč s DPH
  Bavlněné povlečení z kvalitní česané bavlny. Jemný motiv vlnek na tmavě hnědém podkladu. Povlečení Vlny banánové doporučujeme kombinovat s banánovým nebo tmavě hnědým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Krystal losos na bílém

  01113-KRYSTALLNB
  Od 93 Kč s DPH
  Bavlněné jemné povlečení na bílém podkladu s jemným vzorem v lososové barvě. Povlečení Krystal losos na bílém dopouručujeme kombinovat s bílým nebo lososovým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Květinky fialové/Proužky fialové

  01118-PROUZKYFIA
  Od 93 Kč s DPH
  Bavlněné povlečení s jemným vzorem fialových proužků v kombinaci jemných květinek. Jedna strana je proužkovaná a druhá s motivem květinek. Povlečení doporučujeme kombinovat s bílým nebo fialovým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Puntík béžový na bílém

  01118-PUNTIKBE02
  Od 93 Kč s DPH
  Bavlněné povlečení s jemným vzorem béžových puntíků na bílém podkladu. Povlečení doporučujeme kombinovat s bílým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Puntík šedý na bílém

  01118-PUNTIKBILY
  Od 93 Kč s DPH
  Bavlněné povlečení s jemným vzorem šedých puntíků na bílém podkladu. Povlečení Puntík bílý doporučujeme kombinovat s bílým nebo šedým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Hvězdička tmavě modrá na bílém

  01108-HVEZDIBTMM
  Od 93 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s motivem drobných tmavě modrých hvězdiček na bílém podkladu. Povlečení je vhodné kombinovat s bílým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Hvězdička bílá/tmavě modrá DUO

  01108-HVEZDITDUO
  Od 93 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s motivem drobných bílých hvězdiček na tmavě modrém podkladu, druhá strana tmavě modré hvězdičky na bílém podkladu. Povlečení je vhodné kombinovat s bílým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Čtyřlístek denim na bílém

  01104-CTYRLIDNAB
  Od 517 Kč s DPH
  Bavlněné povlečení z kvalitní česané bavlny. Jemný motiv čtyřlístku na bílém podkladu. Povlečení Čtyřlístek denim na bílém doporučujeme kombinovat s denimovým nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Puntík bílý na růžovém

  01118-PUNTIKBRUZ
  Od 93 Kč s DPH
  Bavlněné povlečení s jemným vzorem bílých puntíků na růžovém podkladu. Povlečení Puntík růžový doporučujeme kombinovat s bílým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Káva hnědá

  01113-KAVAHNEDA2
  Od 93 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z jemné bavlny. Dezén se zajímavým vzorem laděný do hnědých odstínů. Povlečení Káva hnědá doporučujeme kombinovat s bílým nebo tmavě hnědým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Gobelín vínový

  01106-GOBELINVIN
  Od 93 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s moderním vzorem. Bavlněné povlečení Gobelín vínový je vhodné kombinovat s bílým, šedým, černým nebo vínovým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Peříčka

  01119-PERICKAPEP
  Od 93 Kč s DPH
  Bavlněné povlečení na bílém podkladu s jemným vzorem peříček. Povlečení Peříčka doporučujeme kombinovat s bílým, šedým nebo tmavě šedým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Puntík bílý na tmavě modrém

  01118-PUNTIKBTMO
  Od 574 Kč s DPH
  Bavlněné povlečení s jemným vzorem bílých puntíků na tmavě modrém podkladu. Povlečení doporučujeme kombinovat s bílým prostěradlem.

  Bavlněné povlečení

  Filtrovat podle:

  Smazat vše
  Min: 93 Kč Max: 1 116 Kč
  Kč93 Kč1116