Zavřít
(0) položek
Váš nákupní košík je prázdný.
Produkty
  Filtry
  Měna
  Výsledek hledání pro výraz

  Bavlněné povlečení

  Kvalitní bavlněné povlečení českého výrobce. Bavlněné povlečení je vyrobeno ze 100% kvalitní česané bavlny. Povlečení je od českého výrobce Dadka Vracov.
  Standardní rozměry: 140x200 + 70x90 cm, 140x220 + 70x90 cm, 240x200 + 2x 70x90 cm. Ostatní rozměry v nabídce je zakázková výroba, tyto rozměry nelze měnit nebo vracet.
  Z dezénů s označením "Také atypy" Vám na Vaše přání ušijeme povlečení i jiných rozměrů, než uvádíme. Kontaktujte nás.

  Zabrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Povlečení bavlna bílá UNI

  01101-BILAUNI000
  Od 78 Kč s DPH
  Jednobarevné bavlněné povlečení v bílé barvě. Bílé povlečení lze kombinovat s libovolnou barvou prostěradla dle interiéru ložnice.

  Povlečení bavlna Gabru bílý

  01107-GABRUBILYG
  Od 540 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny laděné do šedé, černé a bílé barvy. Bavlněné povlečení Gabru bílý doporučujeme kombinovat s bílým, šedým nebo černým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Ibišek šedý

  01111-IBISEKSEDY
  Od 78 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s jemným vzorem. Bavlněné povlečení Ibišek šedý je vhodné kombinovat s tmavě šedým, šedým, bílým nebo černým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Lola oranžová

  01114-LOLAORANZO
  Od 540 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny se vzorem, který na první pohled zaujme svými divokými barvami, které oživí každou ložnici. Bavlněné povlečení je vhodné kombinovat s bílým, vínovým, červený, tmavě šedým nebo černým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Planetárium fialové

  01118-PLANETARFI
  Od 78 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny laděné do fialových tónů s motivem různých krůhů. Bavlněné povlečení Planetárium fialové doporučujeme kombinovat s bílým, fialovým, šedým nebo tmavě šedým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Kružnice červené

  01113-KRUZNCERVE
  Od 78 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s jemným vzorem kružnic. Bavlněné povlečení je vhodné kombinovat s vínovým, černým, šedým nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Kružnice modré

  01113-KRUZNMODRE
  Od 78 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s jemným vzorem kružnic a proužků. Bavlněné povlečení Kružnice modré je vhodné kombinovat s bílým, královsky modrým, šedým nebo černým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Pětilístek vínový

  01119-PETIVINOVY
  Od 78 Kč s DPH
  Bavlněné povlečení na bílém podkladu s vínovými květy. Povlečení Pětilístek vínový doporučujeme kombinovat s vínovým nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Pětilístek bílý

  01119-PETIBILYBI
  Od 540 Kč s DPH
  Bavlněné povlečení na vínovém podkladu s bílými květy. Povlečení Pětilístek bílý doporučujeme kombinovat s vínovým nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Provázky

  01118-PROVAZKY01
  Od 78 Kč s DPH
  Bavlněné povlečení Provázky. Povlečení s jemným vzorem bude ozdobou každé ložnice. Je vhodné kombinovat s šedým, vínovým, banánovým nebo medovým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Kostky fialové

  01113-KOSTKYFIA2
  Od 78 Kč s DPH
  Bavlněné povlečení laděné do fialové barvy. Povlečení je vhodné kombinovat s banánovým, bílým nebo fialovým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Kostky šedé

  01113-KOSTKYSEDE
  Od 78 Kč s DPH
  Bavlněné povlečení Kostky šedé. Povlečení Kostky šedé doporučujeme kombinovat s bílým, šedým nebo černým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Ateliér vínový

  01101-ATELIERVIN
  Od 78 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny  s jemným vzorem s motivem kroužků. Bavlněné povlečení Ateliér vínový doporučujeme kombinovat s vínovým, bílým, šedým nebo černým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Flér modrá

  01107-FLERMODRAF
  Od 78 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny laděné do smetanové a modré barvy. Bavlněné povlečení Flér modrá doporučujeme kombinovat s banánovým, světle modrým nebo tmavě šedým protěradlem.

  Povlečení bavlna Velké růže růžové

  01127-VELKERUZRU
  Od 78 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s motivem růžiček. Bavlněné povlečení Velké růže růžové doporučujeme kombinovat se starorůžovým, bílým nebo olivovým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Velké růže modré

  01127-VELKERUZMO
  Od 78 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s motivem růžiček. Bavlněné povlečení Velké růže modré doporučujeme kombinovat s denim, bílým nebo olivovým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Smyčky ostružina

  01122-SMYCKYOSTR
  Od 78 Kč s DPH
  Bavlněné povlečení Smyčky ostružinové s jemným vzorem laděné do ostružinové barvy. Povlečení je vhodné kombinovat s bílým, ostružinovým nebo starorůžovým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Smyčky kiwi

  01122-SMYCKYKIWZ
  Od 78 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny kombinované bílou a zelenou barvou. Povlečení Smyčky kiwi je vhodné kombinovat s kiwi, bílým nebo hráškovým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Hvězdička bílá na tmavě modrém

  01108-HVEZDIBTMA
  Od 574 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s motivem drobných bílých hvězdiček na tmavě modrém podkladu. Povlečení je vhodné kombinovat s bílým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Květinky modré/Proužky modré

  01118-PROUZKYFIB
  Od 574 Kč s DPH
  Bavlněné povlečení s jemným vzorem modrobílých proužků v kombinaci jemných květinek. Jedna strana je proužkovaná a druhá s motivem květinek. Povlečení Květinky modré doporučujeme kombinovat s bílým, denim nebo královsky modrým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Káro černé

  01113-KAROCERNEK
  Od 78 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny v moderním designu se vzorem káro v černobílé barvě. Povlečení Káro černé je vhodné kombinovat s bílým nebo černým prostěradlem.

  Bavlněné povlečení

  Filtrovat podle:

  Smazat vše
  Min: 78 Kč Max: 1 099 Kč
  Kč78 Kč1099