Zavřít
(0) položek
Váš nákupní košík je prázdný.
Produkty
  Filtry
  Měna CZK / €
  Výsledek hledání pro výraz

  Bavlněné povlečení

  Kvalitní bavlněné povlečení českého výrobce. Bavlněné povlečení je vyrobeno ze 100% kvalitní česané bavlny. Povlečení je od českého výrobce Dadka Vracov.
  Standardní rozměry: 140x200 + 70x90 cm, 140x220 + 70x90 cm, 240x200 + 2x 70x90 cm. Ostatní rozměry v nabídce je zakázková výroba, tyto rozměry nelze měnit nebo vracet.
  Z dezénů s označením "Také atypy" Vám na Vaše přání ušijeme povlečení i jiných rozměrů, než uvádíme. Kontaktujte nás.

  Zabrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Povlečení bavlna bílá UNI

  01101-BILAUNI000
  Od 78 Kč s DPH
  Jednobarevné bavlněné povlečení v bílé barvě. Bílé povlečení lze kombinovat s libovolnou barvou prostěradla dle interiéru ložnice.

  Povlečení bavlna Gabru bílý

  01107-GABRUBILYG
  Od 540 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny laděné do šedé, černé a bílé barvy. Bavlněné povlečení Gabru bílý doporučujeme kombinovat s bílým, šedým nebo černým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Kružnice modré a kroužky

  01113-KRUZNICK03
  Od 540 Kč s DPH
  Bavlněné povlečení Kružnice červené a  kroužky. Kombinované povlečení ze dvou dezénů. Povlečení Kružnice modré a kroužky doporučujeme kombinovat s královsky modrým, černým, šedým nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Kružnice červené a kroužky

  01113-KRUZNICK02
  Od 540 Kč s DPH
  Bavlněné povlečení Kružnice červené a  kroužky. Kombinované povlečení ze dvou dezénů. Povlečení Kružnice červené a kroužky doporučujeme kombinovat s vínovým, černým, šedým nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Kružnice červené

  01113-KRUZNCERVE
  Od 78 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s jemným vzorem kružnic. Bavlněné povlečení je vhodné kombinovat s vínovým, černým, šedým nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Kružnice modré

  01113-KRUZNMODRE
  Od 78 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s jemným vzorem kružnic a proužků. Bavlněné povlečení Kružnice modré je vhodné kombinovat s bílým, královsky modrým, šedým nebo černým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Pětilístek vínový

  01119-PETIVINOVY
  Od 78 Kč s DPH
  Bavlněné povlečení na bílém podkladu s vínovými květy. Povlečení Pětilístek vínový doporučujeme kombinovat s vínovým nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Kostky fialové

  01113-KOSTKYFIA2
  Od 78 Kč s DPH
  Bavlněné povlečení laděné do fialové barvy. Povlečení je vhodné kombinovat s banánovým, bílým nebo fialovým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Velké růže růžové

  01127-VELKERUZRU
  Od 78 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s motivem růžiček. Bavlněné povlečení Velké růže růžové doporučujeme kombinovat se starorůžovým, bílým nebo olivovým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Velké růže modré

  01127-VELKERUZMO
  Od 78 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s motivem růžiček. Bavlněné povlečení Velké růže modré doporučujeme kombinovat s denim, bílým nebo olivovým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Smyčky ostružina

  01122-SMYCKYOSTR
  Od 78 Kč s DPH
  Bavlněné povlečení Smyčky ostružinové s jemným vzorem laděné do ostružinové barvy. Povlečení je vhodné kombinovat s bílým, ostružinovým nebo starorůžovým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Smyčky kiwi

  01122-SMYCKYKIWZ
  Od 78 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny kombinované bílou a zelenou barvou. Povlečení Smyčky kiwi je vhodné kombinovat s kiwi, bílým nebo hráškovým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Káro černé

  01113-KAROCERNEK
  Od 78 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny v moderním designu se vzorem káro v černobílé barvě. Povlečení Káro černé je vhodné kombinovat s bílým nebo černým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Sobi šedí

  01122-SOBISEDISE
  Od 78 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny se zimním motivem v šedobílé kombinaci barev. Povlečení Sobi šedí je vhodné kombinovat s bílým nebo šedým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Trojúhelníky modré

  01122-TROJUHELNM
  Od 78 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s geometrickým vzorem laděné do modré barvy. Povlečení Trojúhelníky modré je vhodné kombinovat s šedým, tmavě šedým, bílým nebo denim prostěradlem.

  Povlečení bavlna Káro/Linea černá DUO

  01113-LINEACEDUO
  Od 78 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny v kombinaci dvou dezénů. Jemné černé proužky na bílém podkladu. Druhá strana dezén Káro černé. Povlečení Káro/ Linea černá DUO je vhodné kombinovat s bílým nebo černým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Linea černá

  01113-LINEACERNA
  Od 78 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny v moderním designu se vzorem jemných černých proužků na bílém podkladu. Povlečení Linea černá je vhodné kombinovat s bílým nebo černým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Trojúhelníky růžové

  01122-TROJUHELNR
  Od 78 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s geometrickým vzorem laděné do růžové barvy. Povlečení Trojúhelníky růžové je vhodné kombinovat s šedým, tmavě šedým, bílým, starorůžovým nebo ostružinovým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Sobi červení

  01122-SOBICERVEN
  Od 78 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny se zimním motivem v červenobílé kombinaci barev. Povlečení Sobi červení je vhodné kombinovat s červeným nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Roma nugát

  01120-ROMANUGATR
  Od 78 Kč s DPH
  Bavlněné povlečení se zajímavým drobným vzorem v kombinaci barev nugát a medová. Povlečení Roma nugát je vhodné kombinovat s nugátovým nebo  medovým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Roma šedá

  01120-ROMASEDASE
  Od 78 Kč s DPH
  Bavlněné povlečení se zajímavým drobným vzorem v kombinaci barev šedá a bílá. Povlečení Roma šedá je vhodné kombinovat s bílým nebo tmavě šedým prostěradlem.

  Bavlněné povlečení

  Filtrovat podle:

  Smazat vše
  Min: 78 Kč Max: 1 099 Kč
  Kč78 Kč1099