Zavřít
(0) položek
Váš nákupní košík je prázdný.
Produkty
  Filtry
  Jazyk/měna
  Výsledek hledání pro výraz

  Bavlněné povlečení

  Kvalitní bavlněné povlečení českého výrobce. Bavlněné povlečení je vyrobeno ze 100% kvalitní česané bavlny. Povlečení je od českého výrobce Dadka Vracov.
  Standardní rozměry: 140x200 + 70x90 cm, 140x220 + 70x90 cm, 240x200 + 2x 70x90 cm. Ostatní rozměry v nabídce je zakázková výroba, tyto rozměry nelze měnit nebo vracet.
  Z dezénů s označením "Také atypy" Vám na Vaše přání ušijeme povlečení i jiných rozměrů, než uvádíme. Kontaktujte nás.

  Zabrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Povlečení bavlna Ateliér fialový

  Od 540 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s jemným vzorem. Bavlněné povlečení je vhodné kombinovat s bílým, fialovým, šedým, černým nebo tmavě šedým. prostěradlem.

  Povlečení bavlna bílá UNI

  Od 78 Kč s DPH
  Jednobarevné bavlněné povlečení v bílé barvě. Bílé povlečení lze kombinovat s libovolnou barvou prostěradla dle interiéru ložnice.

  Povlečení bavlna Čokoláda hnědá

  Od 425 Kč s DPH
  Bavlněné povlečení laděné do hnědých tónů. Povlečení Čokoláda hnědá je vhodné kombinovat s banánovým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Cupid ostružina

  Od 78 Kč s DPH
  Bavlněné povlečení laděné do ostružinových tónů se vzorem svislých pruhů. Povlečení je vhodné kombinovat s bílým, starorůžovým, ostružinovým nebo tmavě šedým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Gabru bílý/šedý DUO

  Od 434 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny z každé strany jiný dezén, které se barevně doplňuje.. Bavlněné povlečení Gabru bílošedý doporučujeme kombinovat s bílým, tmavě šedým, šedým  nebo černým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Gabru bílý

  Od 540 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny laděné do šedé, černé a bílé barvy. Bavlněné povlečení Gabru bílý doporučujeme kombinovat s bílým, šedým nebo černým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Gabru šedý

  Od 78 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny laděné do tmavě šedé, černé a bílé barvy. Bavlněné povlečení Gabru bílý doporučujeme kombinovat s bílým, tmavě šedým nebo černým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Ibišek šedý

  Od 78 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s jemným vzorem. Bavlněné povlečení Ibišek šedý je vhodné kombinovat s tmavě šedým, šedým, bílým nebo černým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Laura šedá

  Od 425 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s krásným květinovým vzorem na bílém a šedém podkladu. Bavlněné povlečení Laura šedá doporučujeme kombinovat s bílým, šedým, starorůžovým nebo ostružinovým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Lola oranžová

  Od 540 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny se vzorem, který na první pohled zaujme svými divokými barvami, které oživí každou ložnici. Bavlněné povlečení je vhodné kombinovat s bílým, vínovým, červený, tmavě šedým nebo černým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Motýl žlutý

  Od 434 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny laděné do oranžových a žlutých tónů s motivem krásných motýlů. Bavlněné povlečení Motýl žlutý doporučujeme kombinovat s pomerančovým, žlutým nebo vínovým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Orchidej 3D

  Od 540 Kč s DPH
  Bavlněné povlečení laděné do šedé s motivem květin. Povlečení Orchidej 3D je vhodné kombinovat s tmavě šedým, šedým, bílým nebo ostružinovým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Orchidej

  Od 78 Kč s DPH
  Bavlněné povlečení laděné do jemných tónů barev s potiskem květin. Povlečení je v hodné kombinovat s vínovým, šedým nebo banánovým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Planetárium fialové

  Od 78 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny laděné do fialových tónů s motivem různých krůhů. Bavlněné povlečení Planetárium fialové doporučujeme kombinovat s bílým, fialovým, šedým nebo tmavě šedým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Kružnice modré a kroužky

  Od 78 Kč s DPH
  Bavlněné povlečení Kružnice červené a  kroužky. Kombinované povlečení ze dvou dezénů. Povlečení Kružnice modré a kroužky doporučujeme kombinovat s královsky modrým, černým, šedým nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Kružnice červené a kroužky

  Od 78 Kč s DPH
  Bavlněné povlečení Kružnice červené a  kroužky. Kombinované povlečení ze dvou dezénů. Povlečení Kružnice červené a kroužky doporučujeme kombinovat s vínovým, černým, šedým nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Kroužky černé

  Od 78 Kč s DPH
  Bavlněné jemné povlečení na bílém podkladu s motivem kroužků. Povlečení kroužky černé doporučujeme kombinovat s černým, šedým nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Kružnice červené

  Od 78 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s jemným vzorem kružnic. Bavlněné povlečení je vhodné kombinovat s vínovým, černým, šedým nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Kružnice modré

  Od 78 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s jemným vzorem kružnic a proužků. Bavlněné povlečení Kružnice modré je vhodné kombinovat s bílým, královsky modrým, šedým nebo černým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Pětilístek bílý/vínový DUO

  Od 78 Kč s DPH
  Bavlněné povlečení s jemným vzorem velkých květin na bílém podkladu z jedné strany a z druhé na vínovém podkladu. Povlečení Pětilístek bílý/vínový DUO doporučujeme kombinovat s vínovým nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Pětilístek vínový

  Od 78 Kč s DPH
  Bavlněné povlečení na bílém podkladu s vínovými květy. Povlečení Pětilístek vínový doporučujeme kombinovat s vínovým nebo bílým prostěradlem.

  Bavlněné povlečení

  Filtrovat podle:

  Smazat vše
  Min: 78 Kč Max: 1 099 Kč
  Kč78 Kč1099