Zavřít
(0) položek
Váš nákupní košík je prázdný.
Produkty
  Filtry
  Jazyk/měna
  Výsledek hledání pro výraz

  Doplňkový program

  Kategorie doplňkový výrobků které upotřebíme v každé domácnosti jako kapesníky, žíňky, pleny, dětské župany, matracové chrániče, hadry froté a jersey, ubrusy. Rozmanitý výběr výrobků pro celou Vaši domácnost pro radost i užitek.

  Zabrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Žínka Kosák

  Od 25 Kč s DPH

  Žínka Star

  Od 32 Kč s DPH

  Matracový chránič LUXUS - propustný, prodyšný

  Od 507 Kč s DPH
  Praktická a užitečná věc, hřejivá, chránící matraci proti mechanickému poškození a vyrovnává případné nerovnosti na matraci.

  Matracový chránič Pegatex - propustný, prodyšný

  Od 331 Kč s DPH
  Praktická a užitečná věc, hřejivá, chránící matraci proti mechanickému poškození a vyrovnává případné nerovnosti na matraci. Mezi horní a spodní potahovou látkou je všité rouno (duté vlákno). Matracový chránič je prošitý. Díky všitému rounu je matracový chránič změkčuje matraci, je prodyšný.

  Matracový chránič UNI - propustný, prodyšný

  Od 464 Kč s DPH
  Praktická a užitečná věc, hřejivá, chránící matraci proti mechanickému poškození a vyrovnává případné nerovnosti na matraci. Mezi horní a spodní potahovou látkou je všité rouno (duté vlákno). Matracový chránič je prošitý. Díky všitému rounu je matracový chránič změkčuje matraci, je prodyšný. Matracový chránič neobsahuje nepropustnou vrstvu, neslouží jako nepropustná podložka.

  Prostěradlo DERMOFRESH - nepropustné, prodyšné

  Od 252 Kč s DPH
  DERMOFRESH - INOVACE V OCHRANĚ MATRACE. Prostěradlo a chránič matrace v jednom.

  Matracový chránič s PU- nepropustný a prodyšný

  Od 219 Kč s DPH
  Praktická, hygienická a užitečná pomůcka. Výborně chrání matraci proti mechanickému poškození a protečení a tím prodlužuje její životnost a je PRODYŠNÝ.

  Prostěradlo s PU - nepropustné, prodyšné

  Od 253 Kč s DPH
  Kombinace matracového chrániče a prostěradla. Nepropusná plocha je nejen na lehací části matrace, ale i na bočních stranách. Kratší strany prostěradla jsou ušita z pružného froté materiálu.

  Matracový chránič Soft Touch - nepropustný a prodyšný

  Od 303 Kč s DPH
  Matracový chránič s přízí, která obsahuje zinek, který má blahodárné účinky pro lidský organismus. Chránič je nepropustný s thermo vložkou, která změkčuji matraci a zvyšuje tak její komfort.

  Matracový chránič Dermofresh - nepropustný a prodyšný

  Od 229 Kč s DPH
  Praktická, hygienická a užitečná pomůcka do Vaší ložnice. Výborně chrání matraci proti protečení, tedy je NEPROPUSTNÝ a mechanickému poškození, tím prodlužuje její životnost, navíc je chránič PRODYŠNÝ.

  Matracový chránič s PU bambus - nepropustný a prodyšný

  Od 235 Kč s DPH
  Praktická, hygienická a užitečná pomůcka. Výborně chrání matraci proti mechanickému poškození a protečení a tím prodlužuje její životnost a je PRODYŠNÝ.

  Ubrus bavlna Garbo kosočtverec bílý - různé rozměry

  Od 166 Kč s DPH
  Kvalitní damaškové ubrusy se výborně hodí jak pro slavnostní příležitosti, tak i pro běžné každodenní použití. Barva: bílá se vzorem kosočtverců. Rozměr: 90 x 90 cm. Materiál: 100% Bavlna. Plošná hmotnost: 200 g/m2.

  Ubrus bavlna Garbo mašličky bílé - různé rozměry

  Od 355 Kč s DPH
  Kvalitní damaškové ubrusy se výborně hodí jak pro slavnostní příležitosti, tak i pro běžné každodenní použití. Barva: bílá se vzorem mašliček. Rozměr: 140 x 195 cm. Materiál: 100% Bavlna. Plošná hmotnost: 200 g/m2.

  Ubrus bavlna Atos Lístečky bílé - různé rozměry

  Od 333 Kč s DPH
  Kvalitní damaškové ubrusy se výborně hodí jak pro slavnostní příležitosti, tak i pro běžné každodenní použití. Barva: bílá se vzorem lístečků. Rozměr: 85 x 140 cm. Materiál: 100% Bavlna. Plošná hmotnost: 200 g/m2.

  Ubrus bavlna Garbo bílý - různé rozměry

  Od 249 Kč s DPH

  Žínka Samba modrá

  25 Kč s DPH

  Žínka Kosák šedá kostka 15x25 cm

  25 Kč s DPH

  Žínka Star béžová 15x25 cm

  32 Kč s DPH

  Žínka Star červená 15x25 cm

  32 Kč s DPH

  Doplňkový program

  Filtrovat podle:

  Smazat vše
  Min: 23 Kč Max: 1 066 Kč
  Kč23 Kč1066