Zavřít
(0) položek
Váš nákupní košík je prázdný.
Produkty
  Filtry
  Jazyk/měna
  Výsledek hledání pro výraz

  Doplňkový program

  Kategorie doplňkový výrobků které upotřebíme v každé domácnosti jako kapesníky, žíňky, pleny, dětské župany, matracové chrániče, hadry froté a jersey, ubrusy. Rozmanitý výběr výrobků pro celou Vaši domácnost pro radost i užitek.

  Zabrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Žínka Star

  Od 32 Kč s DPH

  Matracový chránič LUXUS - propustný, prodyšný

  Od 576 Kč s DPH
  Praktická a užitečná věc, hřejivá, chránící matraci proti mechanickému poškození a vyrovnává případné nerovnosti na matraci.

  Matracový chránič Pegatex - propustný, prodyšný

  Od 331 Kč s DPH
  Praktická a užitečná věc, hřejivá, chránící matraci proti mechanickému poškození a vyrovnává případné nerovnosti na matraci. Mezi horní a spodní potahovou látkou je všité rouno (duté vlákno). Matracový chránič je prošitý. Díky všitému rounu je matracový chránič změkčuje matraci, je prodyšný.

  Matracový chránič UNI - propustný, prodyšný

  Od 464 Kč s DPH
  Praktická a užitečná věc, hřejivá, chránící matraci proti mechanickému poškození a vyrovnává případné nerovnosti na matraci. Mezi horní a spodní potahovou látkou je všité rouno (duté vlákno). Matracový chránič je prošitý. Díky všitému rounu je matracový chránič změkčuje matraci, je prodyšný. Matracový chránič neobsahuje nepropustnou vrstvu, neslouží jako nepropustná podložka.

  Prostěradlo DERMOFRESH - nepropustné, prodyšné

  Od 252 Kč s DPH
  DERMOFRESH - INOVACE V OCHRANĚ MATRACE. Prostěradlo a chránič matrace v jednom.

  Matracový chránič s PU- nepropustný a prodyšný

  Od 219 Kč s DPH
  Praktická, hygienická a užitečná pomůcka. Výborně chrání matraci proti mechanickému poškození a protečení a tím prodlužuje její životnost a je PRODYŠNÝ.

  Prostěradlo s PU - nepropustné, prodyšné

  Od 253 Kč s DPH
  Kombinace matracového chrániče a prostěradla. Nepropusná plocha je nejen na lehací části matrace, ale i na bočních stranách. Kratší strany prostěradla jsou ušita z pružného froté materiálu.

  Matracový chránič Soft Touch - nepropustný a prodyšný

  Od 303 Kč s DPH
  Matracový chránič s přízí, která obsahuje zinek, který má blahodárné účinky pro lidský organismus. Chránič je nepropustný s thermo vložkou, která změkčuji matraci a zvyšuje tak její komfort.

  Matracový chránič Dermofresh - nepropustný a prodyšný

  Od 229 Kč s DPH
  Praktická, hygienická a užitečná pomůcka do Vaší ložnice. Výborně chrání matraci proti protečení, tedy je NEPROPUSTNÝ a mechanickému poškození, tím prodlužuje její životnost, navíc je chránič PRODYŠNÝ.

  Matracový chránič s PU bambus - nepropustný a prodyšný

  Od 235 Kč s DPH
  Praktická, hygienická a užitečná pomůcka. Výborně chrání matraci proti mechanickému poškození a protečení a tím prodlužuje její životnost a je PRODYŠNÝ.

  Ubrus bavlna Garbo kosočtverec bílý - různé rozměry

  Od 71 Kč s DPH
  Kvalitní damaškové ubrusy se výborně hodí jak pro slavnostní příležitosti, tak i pro běžné každodenní použití. Barva: bílá se vzorem kosočtverců. Rozměr: 90 x 90 cm. Materiál: 100% Bavlna. Plošná hmotnost: 200 g/m2.

  Ubrus bavlna Garbo mašličky bílé - různé rozměry

  Od 313 Kč s DPH
  Kvalitní damaškové ubrusy se výborně hodí jak pro slavnostní příležitosti, tak i pro běžné každodenní použití. Barva: bílá se vzorem mašliček. Rozměr: 140 x 195 cm. Materiál: 100% Bavlna. Plošná hmotnost: 200 g/m2.

  Ubrus bavlna Atos Lístečky bílé - různé rozměry

  Od 188 Kč s DPH
  Kvalitní damaškové ubrusy se výborně hodí jak pro slavnostní příležitosti, tak i pro běžné každodenní použití. Barva: bílá se vzorem lístečků. Rozměr: 85 x 140 cm. Materiál: 100% Bavlna. Plošná hmotnost: 200 g/m2.

  Ubrus bavlna Garbo bílý - různé rozměry

  Od 207 Kč s DPH

  Napron bavlna Garbo hladký béžový - různé rozměry

  Od 36 Kč s DPH
  Kvalitní damaškové naprony se výborně hodí jak pro slavnostní příležitosti, tak i pro běžné každodenní použití. Barva: béžová hladká. Materiál: 100% Bavlna. Plošná hmotnost: 200 g/m2.

  Napron bavlna Garbo hladký vínový - různé rozměry

  Od 238 Kč s DPH
  Kvalitní damaškové naprony se výborně hodí jak pro slavnostní příležitosti, tak i pro běžné každodenní použití. Barva: vínová hladká. Materiál: 100% Bavlna. Plošná hmotnost: 200 g/m2.

  Žínka Classic

  Od 27 Kč s DPH
  Žínka Klasik v modré barvě. Rozměr žínky je 15x24 cm.

  Žínka Star II

  Od 32 Kč s DPH

  Žínka Classic 15x24 cm azurově modrá

  27 Kč s DPH
  Žínka Klasik v modré barvě. Rozměr žínky je 15x24 cm.

  Žínka Classic 15x24 cm bílá

  27 Kč s DPH
  Žínka Klasik v modré barvě. Rozměr žínky je 15x24 cm.

  Žínka Classic 15x24 cm krémová

  27 Kč s DPH
  Žínka Klasik v modré barvě. Rozměr žínky je 15x24 cm.