Zavřít
(0) položek
Váš nákupní košík je prázdný.
Produkty
  Filtry
  Jazyk/měna
  Výsledek hledání pro výraz

  Jersey prostěradla

  Jersey prostěradla jsou napínací, opatřena gumou v tunýlku. Na výrobu jersey prostěradel se používá tkanina s vysokou plošnou hmotností 185 g/m2
  Pro správný výběr rozměru prostěradla, je nutné znát všechny 3 rozměry matrace.
  Standardní rozměry: 90x200x18, 140x200x18, 160-180x200x18, 60x120x10, 90x220x18, 200x220x18 cm. Prostěradla v naší nabídce jsou vhodná pro matrace až do výšky 18 cm.
  Označení "Také atypy" - v detailu zboží máme i atypické rozměry prostěradel a na Vaše přání Vám ušijeme prostěradlo i jiných rozměrů než nabízíme. Prostěradla na míru v nabídce jsou zakázková výroba, tyto rozměry nelze měnit nebo vracet.

  A- bílá, banán, meruňka, okr, hrášková, světle modrá, medová
  B - tmavě žlutá, pomeranč, starorůžová, fialová, terakota, béžová, karamel, šedá, tyrkys
  C - cihlová, červená, vínová, kiwi, olivová, královská modř, černá, ostružinová, černá
  Prostěradla jsou nositelem značky QZ společně se značkou Česká kvalita. Certifikace zdravotní nezávadnosti pro děti do 3 let i dospělé.

  Zabrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Jersey prostěradlo bílá A

  Od 124 Kč s DPH
  Kvalitní jersey prostěradlo bílé barvy. Jersey prostěradla jsou napínací, opatřena gumou v tunýlku. K výrobě těchto prostěradel je používána kvalitní jersey tkanina s vysokou gramáží 185 g/m2.

  Jersey prostěradlo banán A

  Od 124 Kč s DPH
  Kvalitní jersey prostěradlo banánové barvy. Jersey prostěradla jsou napínací, opatřena gumou v tunýlku. K výrobě těchto prostěradel je používána kvalitní jersey tkanina s vysokou gramáží 185 g/m2.

  Jersey prostěradlo tmavě žlutá B

  Od 124 Kč s DPH
  Kvalitní jersey prostěradlo tmavě žluté barvy. Jersey prostěradla jsou napínací, opatřena gumou v tunýlku. K výrobě těchto prostěradel je používána kvalitní jersey tkanina s vysokou gramáží 185 g/m2.

  Jersey prostěradlo meruňka A

  Od 124 Kč s DPH
  Kvalitní jersey prostěradlo meruňkové barvy. Jersey prostěradla jsou napínací, opatřena gumou v tunýlku. K výrobě těchto prostěradel je používána kvalitní jersey tkanina s vysokou gramáží 185 g/m2.

  Jersey prostěradlo pomeranč B

  Od 124 Kč s DPH
  Kvalitní jersey prostěradlo pomerančové barvy. Jersey prostěradla jsou napínací, opatřena gumou v tunýlku. K výrobě těchto prostěradel je používána kvalitní jersey tkanina s vysokou gramáží 185 g/m2.

  Jersey prostěradlo ostružinová C

  Od 124 Kč s DPH
  Kvalitní jersey prostěradlo ostružinové barvy. Jersey prostěradla jsou napínací, opatřena gumou v tunýlku. K výrobě těchto prostěradel je používána kvalitní jersey tkanina s vysokou gramáží 185 g/m2.

  Jersey prostěradlo medová A

  Od 229 Kč s DPH
  Kvalitní jersey prostěradlo medové barvy. Jersey prostěradla jsou napínací, opatřena gumou v tunýlku. K výrobě těchto prostěradel je používána kvalitní jersey tkanina s vysokou gramáží 185 g/m2.

  Jersey prostěradlo starorůžová B

  Od 124 Kč s DPH
  Kvalitní jersey prostěradlo starorůžové barvy. Jersey prostěradla jsou napínací, opatřena gumou v tunýlku. K výrobě těchto prostěradel je používána kvalitní jersey tkanina s vysokou gramáží 185 g/m2.

  Jersey prostěradlo cihlová C

  Od 124 Kč s DPH
  Kvalitní jersey prostěradlo cihlové barvy. Jersey prostěradla jsou napínací, opatřena gumou v tunýlku. K výrobě těchto prostěradel je používána kvalitní jersey tkanina s vysokou gramáží 185 g/m2. Rozměr prostěradla je

  Jersey prostěradlo karamel B

  Od 124 Kč s DPH
  Kvalitní jersey prostěradlo karamelové barvy. Jersey prostěradla jsou napínací, opatřena gumou v tunýlku. K výrobě těchto prostěradel je používána kvalitní jersey tkanina s vysokou gramáží 185 g/m2.

  Jersey prostěradlo červená C

  Od 124 Kč s DPH
  Kvalitní jersey prostěradlo červené barvy. Jersey prostěradla jsou napínací, opatřena gumou v tunýlku. K výrobě těchto prostěradel je používána kvalitní jersey tkanina s vysokou gramáží 185 g/m2.

  Jersey prostěradlo vínová C

  Od 124 Kč s DPH
  Kvalitní jersey prostěradlo vínové barvy. Jersey prostěradla jsou napínací, opatřena gumou v tunýlku. K výrobě těchto prostěradel je používána kvalitní jersey tkanina s vysokou gramáží 185 g/m2.

  Jersey prostěradlo fialová B

  Od 124 Kč s DPH
  Kvalitní jersey prostěradlo fialové barvy. Jersey prostěradla jsou napínací, opatřena gumou v tunýlku. K výrobě těchto prostěradel je používána kvalitní jersey tkanina s vysokou gramáží 185 g/m2.

  Jersey prostěradlo okr A

  Od 124 Kč s DPH
  Kvalitní jersey prostěradlo okrové barvy. Jersey prostěradla jsou napínací, opatřena gumou v tunýlku. K výrobě těchto prostěradel je používána kvalitní jersey tkanina s vysokou gramáží 185 g/m2. Rozměr prostěradla je

  Jersey prostěradlo hrášková A

  Od 124 Kč s DPH
  Kvalitní jersey prostěradlo hráškové barvy. Jersey prostěradla jsou napínací, opatřena gumou v tunýlku. K výrobě těchto prostěradel je používána kvalitní jersey tkanina s vysokou gramáží 185 g/m2.

  Jersey prostěradlo kiwi C

  Od 124 Kč s DPH
  Kvalitní jersey prostěradlo kiwi barvy. Jersey prostěradla jsou napínací, opatřena gumou v tunýlku. K výrobě těchto prostěradel je používána kvalitní jersey tkanina s vysokou gramáží 185 g/m2. Rozměr prostěradla je

  Jersey prostěradlo olivová C

  Od 124 Kč s DPH
  Kvalitní jersey prostěradlo olivové barvy. Jersey prostěradla jsou napínací, opatřena gumou v tunýlku. K výrobě těchto prostěradel je používána kvalitní jersey tkanina s vysokou gramáží 185 g/m2.

  Jersey prostěradlo purpur C

  Od 124 Kč s DPH
  Kvalitní jersey prostěradlo purpurové barvy. Jersey prostěradla jsou napínací, opatřena gumou v tunýlku. K výrobě těchto prostěradel je používána kvalitní jersey tkanina s vysokou gramáží 185 g/m2.

  Jersey prostěradlo světle modrá A

  Od 124 Kč s DPH
  Kvalitní jersey prostěradlo světle modré barvy. Jersey prostěradla jsou napínací, opatřena gumou v tunýlku. K výrobě těchto prostěradel je používána kvalitní jersey tkanina s vysokou gramáží 185 g/m2.

  Jersey prostěradlo denim C

  Od 124 Kč s DPH
  Kvalitní jersey prostěradlo denim barvy. Jersey prostěradla jsou napínací, opatřena gumou v tunýlku. K výrobě těchto prostěradel je používána kvalitní jersey tkanina s vysokou gramáží 185 g/m2.

  Jersey prostěradlo béžová B

  Od 229 Kč s DPH
  Kvalitní jersey prostěradlo béžové barvy. Jersey prostěradla jsou napínací, opatřena gumou v tunýlku. K výrobě těchto prostěradel je používána kvalitní jersey tkanina s vysokou gramáží 185 g/m2.