Zavřít
(0) položek
Váš nákupní košík je prázdný.
Produkty
  Filtry
  Jazyk/měna
  Výsledek hledání pro výraz

  Krepové povlečení

  Krepové povlečení je jedno z nejprodávanějších povlečení na českém trhu a to hlavně díky své snadné údržbě. Povlečení stačí jen vyprat, usušit a je připraveno k použití.  Krepové povlečení je vyrobeno ze 100% kvalitní česané bavlny.
  Standardní rozměry : 140x200 + 70x90 cm, 140x220 + 70x90 cm, 240x200 + 2x 70x90 cm. Ostatní rozměry v nabídce je zakázková výroba, tyto rozměry nelze měnit nebo vracet.
  Z dezénů s označením "Také atypy" Vám na Vaše přání ušijeme povlečení i jiných rozměrů, než uvádíme. Kontaktujte nás.

  Zabrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Povlečení krep Elba ostružinová

  Od 95 Kč s DPH
  Krepové povlečení bílé barvy s ostružinovými pruhy a květy. Povlečení je vhodné kombinovat s ostružinovým, starorůžovým nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení krep Evelína vínová

  Od 95 Kč s DPH
  Krepové povlečení ladědné do vínové barvy se zajímavým vzorem. Povlečení je vhodné kombinovat s bílým, vínovým, šedým, tmavě šedým nebo černým prostěradlem.

  Povlečení krep Šarlota pomeranč

  Od 642 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Bavlněné povlečení Šarlota pomeranč doporučujeme kombinovat s pomerančovým, bílým, šedým nebo tmavě šedým prostěradlem.

  Povlečení krep Karibik cihlový

  Od 95 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Povlečení s abstraktními květy na světlém podkladu. Krepové povlečení je vhodné kombinovat s cihlovým, banánovým, okrovým nebo karamelovým prostěradlem.

  Povlečení krep Laura béžová

  Od 95 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Krásný květinový vzor na béžovém a bílém podkladu. Krepové povlečení doporučujeme kombinovat se starorůžovým, béžovým, nugátovým nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení krep Planetárium oranžové

  Od 95 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Krepové povlečení Planetárium oranžové doporučujeme kombinovat s bílým, tmavě žlutým, karamelovým nebo bordó prostěradlem.

  Povlečení krep Šampion červený

  Od 95 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Povlečení  Šampion červený je poseto spousty kolečky. Krepové povlečení doporučujeme kombinovat s bílým, vínovým, červeným, černým nebo šedým prostěradlem.

  Povlečení krep Vlčí máky červené

  Od 95 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Romantický dezén povlečení Vlčí máky přímo lákají k odpočinku. Povlečení doporučujeme kombinovat s červeným, černým nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení krep Vegas starorůžový

  Od 95 Kč s DPH
  Krepové povlečení bílé barvy s růžovými okraji. Povlečení je vhodné kombinovat s bílým, starorůžovým nebo ostružinovým prostěradlem.

  Povlečení krep Velké růže modré

  Od 95 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Povlečení s jemným vzorem modrých růžiček na bílém podkladu. Krepové povlečení doporučujeme kombinovat s denim, bílým nebo olivovým prostěradlem.

  Povlečení krep žlutá UNI

  Od 95 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Jednobarevné povlečení ve žlutém provedení lze kombinovat s široukou škálou barev prostěradel dle interiéru ložnice.

  Povlečení krep Chmýří červené

  Od 642 Kč s DPH
  Krepové povlečení na červeném podkladu s motivem chmýří. Povlečení doporučujeme kombinovat s červeným, bílým nebo černým prostěradlem.

  Povlečení krep Oči ostružinové

  Od 95 Kč s DPH
  Krepové povlečení laděné do fialové a šedé barvy s jemným vzorem. Povlečení je vhodné kombinovat s šedým, ostružinovým, bílým  nebo starorůžovým prostěradlem.

  Povlečení krep Alfons růžový

  Od 95 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Povlečení s krásným moderním vzorem laděné do bílé, černé a růžové barvy. Krepové povlečení Alfons růžový je vhodné kombinovat s černým, bílým nebo starorůžovým prostěradlem.

  Povlečení krep Olívie tyrkysová

  Od 642 Kč s DPH
  Krepové povlečení laděné do tyrkysové barvy. Povlečení je vhodné kombinovat se tyrkysovým nebo šedým prostěradlem.

  Povlečení krep Chmýří bílé

  Od 95 Kč s DPH
  Krepové povlečení v moderní černobílé kombinaci barev s motivem chmýří. Povlečení doporučujeme kombinovat s černým nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení krep Zita modrá

  Od 95 Kč s DPH
  Krepové povlečení Zita modrá. Povlečení je vhodné kombinovat s bílým, černým nebo denim prostěradlem.

  Povlečení krep Ateliér béžový

  Od 95 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Krepové povlečení je vhodné kombinovat s banánovým, šedým, oříškovým nebo černým prostěradlem.

  Povlečení krep Brusel okrový

  Od 95 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Povlečení Brusel okrový je laděný do okrové barvy s různobarevnými kostkami. Povlečení doporučujeme kombinovat s banánovým, meruňkovým nebo okrovým froté prostěradlem.

  Povlečení krep Brusel modrý

  Od 95 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Povlečení Brusel modrý je laděný do modré barvy s různobarevnými kostkami. Povlečení doporučujeme kombinovat s banánovým, světle modrým nebo šedým froté prostěradlem.

  Povlečení krep Fata morgána fialová

  Od 95 Kč s DPH
  Krepové povlečené laděné do šedé a fialové barev. Povlečení Fata morgána fialová je vhodné kombinovat s bílým, purpurovým, fialovým nebo černým prostěradlem.