Zavřít
(0) položek
Váš nákupní košík je prázdný.
Produkty
  Filtry
  Měna CZK / €
  Výsledek hledání pro výraz

  Krepové povlečení

  Krepové povlečení je jedno z nejprodávanějších povlečení na českém trhu a to hlavně díky své snadné údržbě. Povlečení stačí jen vyprat, usušit a je připraveno k použití.  Krepové povlečení je vyrobeno ze 100% kvalitní česané bavlny.
  Standardní rozměry : 140x200 + 70x90 cm, 140x220 + 70x90 cm, 240x200 + 2x 70x90 cm. Ostatní rozměry v nabídce je zakázková výroba, tyto rozměry nelze měnit nebo vracet.
  Z dezénů s označením "Také atypy" Vám na Vaše přání ušijeme povlečení i jiných rozměrů, než uvádíme. Kontaktujte nás.

  Zabrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Povlečení krep bílá UNI

  01302-000000BILE
  Od 95 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Jednobarevné povlečení v bílé barvě lze kombinovat s libovolnou barvou prostěradla dle interiéru ložnice.

  Povlečení krep Galaxie vínová

  01308-GALAXIEVIN
  Od 95 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Bavlněné povlečení Galaxie vínová doporučujeme kombinovat s vínovým, medovým, bordó nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení krep Laura béžová

  01314-LAURABEZOV
  Od 95 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Krásný květinový vzor na béžovém a bílém podkladu. Krepové povlečení doporučujeme kombinovat se starorůžovým, béžovým, nugátovým nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení krep Šampion červený

  01323-SAMPIONCER
  Od 95 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Povlečení  Šampion červený je poseto spousty kolečky. Krepové povlečení doporučujeme kombinovat s bílým, vínovým, červeným, černým nebo šedým prostěradlem.

  Povlečení krep Vlčí máky červené

  01327-00VLCIMAKY
  Od 95 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Romantický dezén povlečení Vlčí máky přímo lákají k odpočinku. Povlečení doporučujeme kombinovat s červeným, černým nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení krep Vegas starorůžový

  01327-VEGASSTARO
  Od 95 Kč s DPH
  Krepové povlečení bílé barvy s růžovými okraji. Povlečení je vhodné kombinovat s bílým, starorůžovým nebo ostružinovým prostěradlem.

  Povlečení krep Velké růže modré

  01327-VELKERUZEM
  Od 642 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Povlečení s jemným vzorem modrých růžiček na bílém podkladu. Krepové povlečení doporučujeme kombinovat s denim, bílým nebo olivovým prostěradlem.

  Povlečení krep žlutá UNI

  01331-00000ZLUTA
  Od 95 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Jednobarevné povlečení ve žlutém provedení lze kombinovat s široukou škálou barev prostěradel dle interiéru ložnice.

  Povlečení krep Chmýří bílé

  01309-CHMIRICBIL
  Od 95 Kč s DPH
  Krepové povlečení v moderní černobílé kombinaci barev s motivem chmýří. Povlečení doporučujeme kombinovat s černým nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení krep Zita modrá

  01330-ZITAMODRAZ
  Od 95 Kč s DPH
  Krepové povlečení Zita modrá. Povlečení je vhodné kombinovat s bílým, černým nebo denim prostěradlem.

  Povlečení krep Fata morgána fialová

  01307-FATAMORFIA
  Od 95 Kč s DPH
  Krepové povlečené laděné do šedé a fialové barev. Povlečení Fata morgána fialová je vhodné kombinovat s bílým, purpurovým, fialovým nebo černým prostěradlem.

  Povlečení krep Flower ostružina

  01307-FLOWEROSTR
  Od 95 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Povlečení Flower ostružina doporučujeme kombinovat s ostužinovým, starorůžovým nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení krep Gardénie hnědá

  01308-GARDENIEHN
  Od 95 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou.  Povlečení s květy v hnědobílé kombinaci. Bavlněné povlečení Gardénie hnědá doporučujeme kombinovat s bílým, tmavě žlutým, červeným nebo tmavě hnědým prostěradlem.

  Povlečení krep Provázky

  01318-PROVAZKYPR
  Od 95 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Krepové povlečení s moderními tvary laděné do bílé, banánové, šedé a červené barvy.

  Povlečení krep Planety béžové

  01318-PLANETYB02
  Od 95 Kč s DPH
  Krepové povlečení laděné do béžové barvy. Povlečení je vhodné kombinovat s banánovým nebo tmavě hnědým prostěradlem.

  Povlečení krep Sahara hnědá

  01322-SAHARAHNED
  Od 95 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Krepové povlečení Sahara hnědá doporučujeme kombinovat s banánovým nebo cihlovým prostěradlem.

  Povlečení krep Anežka bílá

  01301-ANEZKABILA
  Od 95 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Povlečení s jemným vzorem květinek na bílém podkladu. Krepové povlečení Anežka bílá je vhodné kombinovat s bílým nebo béžovým prostěradlem.

  Povlečení krep Otman modrý

  01317-OTMANMODRY
  Od 95 Kč s DPH
  Krepové povlečení laděné do modrých tónů s motivem květin. Povlečení je vhodné kombinovat s bílým, šedým nebo světle modrým prostěradlem.

  Povlečení krep Otman starorůžový

  01317-OTMANSTARO
  Od 95 Kč s DPH
  Krepové povlečení laděné do starorůžové barvy s motivem květin. Povlečení je vhodné kombinovat s bílým, banánovým nebo bordó prostěradlem.

  Povlečení krep Ida bílá

  01309-IDASEDABIL
  Od 95 Kč s DPH
  Krepové povlečení s motivem květinek na bílém podkladu. Povlečení doporučujeme kombinovat s tmavě šedým, bílým nebo černým prostěradlem.

  Povlečení krep Galaxie modrá

  01308-GALAXIEMOD
  Od 95 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Bavlněné povlečení Galaxie modrá doporučujeme kombinovat s královsky modrým, světle modrým nebo bílým prostěradlem.

  Krepové povlečení

  Filtrovat podle:

  Smazat vše
  Min: 95 Kč Max: 1 354 Kč
  Kč95 Kč1354