Zavřít
(0) položek
Váš nákupní košík je prázdný.
Produkty
  Filtry
  Měna CZK / €
  Výsledek hledání pro výraz

  Krepové povlečení

  Krepové povlečení je jedno z nejprodávanějších povlečení na českém trhu a to hlavně díky své snadné údržbě. Povlečení stačí jen vyprat, usušit a je připraveno k použití.  Krepové povlečení je vyrobeno ze 100% kvalitní česané bavlny.
  Standardní rozměry : 140x200 + 70x90 cm, 140x220 + 70x90 cm, 240x200 + 2x 70x90 cm. Ostatní rozměry v nabídce je zakázková výroba, tyto rozměry nelze měnit nebo vracet.
  Z dezénů s označením "Také atypy" Vám na Vaše přání ušijeme povlečení i jiných rozměrů, než uvádíme. Kontaktujte nás.

  Zabrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Povlečení krep bílá UNI

  01302-000000BILE
  Od 108 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Jednobarevné povlečení v bílé barvě lze kombinovat s libovolnou barvou prostěradla dle interiéru ložnice.

  Povlečení krep Laura béžová

  01314-LAURABEZOV
  Od 108 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Krásný květinový vzor na béžovém a bílém podkladu. Krepové povlečení doporučujeme kombinovat se starorůžovým, béžovým, nugátovým nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení krep Vlčí máky červené

  01327-00VLCIMAKY
  Od 108 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Romantický dezén povlečení Vlčí máky přímo lákají k odpočinku. Povlečení doporučujeme kombinovat s červeným, černým nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení krep žlutá UNI

  01331-00000ZLUTA
  Od 108 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Jednobarevné povlečení ve žlutém provedení lze kombinovat s široukou škálou barev prostěradel dle interiéru ložnice.

  Povlečení krep Ateliér béžový

  01301-ATELIER000
  Od 108 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Krepové povlečení Ateliér béžový je vhodné kombinovat s banánovým, šedým nebo černým prostěradlem.

  Povlečení krep Anežka pudrová

  01301-ANEZKAPUDR
  Od 108 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Povlečení s jemným vzorem květinek na pudrovém podkladu. Krepové povlečení Anežka pudrová je vhodné kombinovat s bílým nebo béžovým prostěradlem.

  Povlečení krep Anežka bílá

  01301-ANEZKABILA
  Od 108 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Povlečení s jemným vzorem květinek na bílém podkladu. Krepové povlečení Anežka bílá je vhodné kombinovat s bílým nebo béžovým prostěradlem.

  Povlečení krep Anežka bílá/pudrová DUO

  01301-ANEZKADUOO
  Od 108 Kč s DPH
  Povlečení v krepu Anežka bílá/pudrová DUO s jemným vzorem květinek na bílém podkladu. Druhá strana bílé květinky na pudrovém podkladu. Povlečení doporučujeme kombinovat s bílým nebo béžovým prostěradlem.

  Povlečení krep Kytka nugát

  01313-KYTKANUGAT
  Od 108 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Povlečení s abstraktními květy laděné do nugátové a karamelové barvy. Krepové povlečení Kytka nugát je vhodné kombinovat s bílým, nugátovým nebo karamelovým prostěradlem.

  Povlečení krep Porto vínové

  01318-PORTOVINOV
  Od 761 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Povlečení Porto vínové doporučujeme kombinovat s šedým, vínovým, bílým nebo opálovým prostěradlem.

  Povlečení krep Tečky zelené

  01324-TECKYZELEN
  Od 108 Kč s DPH
  Krepové povlečení bílé barvy se zelenými a šedým pruhy. Povlečení Tečky zelené je vhodné kombinovat s šedým, bílým nebo kiwi prostěradlem.

  Povlečení krep Pyramidy kiwi

  01318-PYRAMIDYKI
  Od 108 Kč s DPH
  Krepové povlečení s geometrickým vzorem trojúhelníků. Povlečení Pyramidy kiwi doporučujeme kombinovat s kiwi, hráškovým, bílým, tmavě šedým, bánánovým nebo černým prostěradlem.

  Povlečení krep Káva hnědá

  01313-KAVAHNEDA1
  Od 108 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Dezén Káva hnědá je laděný do hnědých tónů se zajímavým vzorem. Doporučujeme kombinovat s bílým nebo tmavě hnědým prostěradlem.

  Povlečení krep Vlny bílé na tmavě šedém

  01327-VLNYBILENA
  Od 761 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Povlečení s moderním vzorem vln na tmavě šedém podkladu. Povlečení Vlny bílé na tmavě šedém doporučujeme kombinovat s bílým nebo tmavě šedým prostěradlem.

  Povlečení krep Erik šedý

  01306-ERIKSEDYSE
  Od 761 Kč s DPH
  Krepové povlečení laděné do bílé a šedé barvy se zajímavým vzorem. Povlečení Erik šedý doporučujeme kombinovat s bílým, šedým nebo tmavě šedým prostěradlem.

  Povlečení krep Krystal kiwi na bílém

  01313-KRYSTALNAB
  Od 108 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Jemný geometrický vzor v kiwi barvě na bílém podkladu. Povlečení Krystal kiwi na bílém doporučujeme kombinovat s bílým nebo kiwi prostěradlem.

  Povlečení krep Berta vínová

  01302-BERTAVINOV
  Od 108 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Povlečení Berta vínová doporučujeme kombinovat s šedým, tmavě šedým, vínovým nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení krep Planety modré

  01318-PLANETYMOD
  Od 108 Kč s DPH
  Krepové povlečení s geometrickým vzorem Planety modré. Povlečení Planety modré doporučujeme kombinovat s bílým, denim, královsky modrým nebo světle modrým prostěradlem.

  Povlečení krep Planety lososové

  01318-PLANETYLOS
  Od 108 Kč s DPH
  Krepové povlečení s geometrickým vzorem Planety lososové. Povlečení Planety lososové doporučujeme kombinovat s lososovým, bílým nebo opálovým prostěradlem.

  Povlečení krep Artur modrý

  01301-ARTURMODRY
  Od 761 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Povlečení se zajímavým vzorem laděné do modré barvy. Krepové povlečení Artur modrý je vhodné kombinovat s bílým, světle modrým nebo královsky modrým prostěradlem. Rozměr povlečení je 140x200, 70x90 cm.

  Povlečení krep Sobi šedí

  01322-SOBISEDISO
  Od 108 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Krepové povlečení Sobi šedí doporučujeme kombinovat s šedým nebo bílým prostěradlem.

  Krepové povlečení

  Filtrovat podle:

  Smazat vše
  Min: 108 Kč Max: 1 669 Kč
  Kč108 Kč1669