Zavřít
(0) položek
Váš nákupní košík je prázdný.
Produkty
  Filtry
  Měna CZK / €
  Výsledek hledání pro výraz

  Krepové povlečení

  Krepové povlečení je jedno z nejprodávanějších povlečení na českém trhu a to hlavně díky své snadné údržbě. Povlečení stačí jen vyprat, usušit a je připraveno k použití.  Krepové povlečení je vyrobeno ze 100% kvalitní česané bavlny.
  Standardní rozměry : 140x200 + 70x90 cm, 140x220 + 70x90 cm, 240x200 + 2x 70x90 cm. Ostatní rozměry v nabídce je zakázková výroba, tyto rozměry nelze měnit nebo vracet.
  Z dezénů s označením "Také atypy" Vám na Vaše přání ušijeme povlečení i jiných rozměrů, než uvádíme. Kontaktujte nás.

  Zabrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Povlečení krep Laura béžová

  01314-LAURABEZOV
  Od 95 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Krásný květinový vzor na béžovém a bílém podkladu. Krepové povlečení doporučujeme kombinovat se starorůžovým, béžovým, nugátovým nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení krep Planetárium oranžové

  01318-PLANETAROR
  Od 509 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Krepové povlečení Planetárium oranžové doporučujeme kombinovat s bílým, tmavě žlutým, karamelovým nebo bordó prostěradlem.

  Povlečení krep žlutá UNI

  01331-00000ZLUTA
  Od 95 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Jednobarevné povlečení ve žlutém provedení lze kombinovat s široukou škálou barev prostěradel dle interiéru ložnice.

  Povlečení krep Ateliér béžový

  01301-ATELIER000
  Od 95 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Krepové povlečení je vhodné kombinovat s banánovým, šedým, oříškovým nebo černým prostěradlem.

  Povlečení krep Flower ostružina

  01307-FLOWEROSTR
  Od 95 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Povlečení Flower ostružina doporučujeme kombinovat s ostužinovým, starorůžovým nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení krep Sahara šedá

  01322-SAHARASEDA
  Od 95 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Krepové povlečení Sahara šedá doporučujeme kombinovat s bílým, šedým nebo tmavě šedým prostěradlem.

  Povlečení krep Patricie bílá

  01318-PATRICIEBI
  Od 95 Kč s DPH
  Krepové povlečení na bílém podkladu s bordó květy. Povlečení Patricie bílá je vhodné kombinovat s bordó nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení krep Lino bordó

  01313-LINOBORDOL
  Od 95 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou Lino bordó. Krepové povlečení Lino bordó je vhodné kombinovat s tmavě šedým, černým, banánovým, medovým nebo bordó prostěradlem.

  Povlečení krep Kytka nugát

  01313-KYTKANUGAT
  Od 95 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Povlečení s abstraktními květy laděné do nugátové a karamelové barvy. Krepové povlečení Kytka nugát je vhodné kombinovat s bílým, nugátovým nebo karamelovým prostěradlem.

  Povlečení krep Tapeta nugát

  01324-TAPETANUGA
  Od 95 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Povlečení v kombinaci barev nugát a medová. Krepové povlečení Tapeta nugát je vhodné kombinovat s medovým nebo nugátovým protěradlem.

  Povlečení krep Flér starorůžová

  01307-FLERSTAROR
  Od 95 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Povlečení Flér starorůžová doporučujeme kombinovat s bílým, starorůžovým, šedým nebo tmavě šedým prostěradlem.

  Povlečení krep Flér hnědá

  01307-FLERHNEDAF
  Od 95 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Povlečení Flér hnědá doporučujeme kombinovat s banánovým, tmavě hnědým nebo nugátovým prostěradlem.

  Povlečení krep Podzim modrý

  01318-PODZIMMODR
  Od 95 Kč s DPH
  Krepové povlečení na bílém podkladu s jemným vzorem listí. Povlečení Podzim modrý doporučujeme kombinovat s bílým, karamelovým nebo okrovým prostěradlem.

  Povlečení krep Puntík bílý na šedém

  01318-PUNTIKABNS
  Od 95 Kč s DPH
  Krepové povlečení na šedém podkladu se vzorem bílých puntíků. Povlečení Puntík bílý na šedém je vhodné kombinovat s bílým, šedým nebo tmavě šedým prostěradlem.

  Povlečení krep Velké růže fialové

  01327-VELKERUZEF
  Od 95 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Povlečení s jemným vzorem fialových růžiček na bílém podkladu. Krepové povlečení doporučujeme kombinovat s purpurovým, fialovým, bílým nebo olivovým prostěradlem.

  Povlečení krep Puntík bílý/šedý DUO

  01318-PUNTIKDUOP
  Od 95 Kč s DPH
  Krepové povlečení se vzorem puntíků v šedobílé kombinaci. Povlečení Puntík bílý/šedý DUO je vhodné kombinovat s bílým, šedým nebo tmavě šedým prostěradlem.

  Povlečení krep Puntík šedý na bílém

  01318-PUNTIKYBNB
  Od 95 Kč s DPH
  Krepové povlečení na bílém podkladu se vzorem šedých puntíků. Povlečení Puntík šedý na bílém je vhodné kombinovat s bílým, šedým nebo tmavě šedým prostěradlem.

  Povlečení krep Podzim vínový

  01318-PODZIMVINO
  Od 95 Kč s DPH
  Krepové povlečení na bílém podkladu s jemným vzorem listí. Povlečení Podzim vínový doporučujeme kombinovat s bílým, vínovým, banánovým, karamelovým, černým nebo hráškovým prostěradlem.

  Povlečení krep Peříčka

  01318-PERICKAPER
  Od 95 Kč s DPH
  Krepové povlečení na bílém podkladu s jemným vzorem peříček. Povlečení Podzim modrý doporučujeme kombinovat s bílým, tmavě šedým nebo šedým prostěradlem.

  Povlečení krep Puntík opál na bílém

  01318-PUNTIKABNB
  Od 95 Kč s DPH
  Krepové povlečení na bílém podkladu se vzorem puntíků v opálové barvě. Povlečení Puntík opál na bílém je vhodné kombinovat s bílým nebo opálovým prostěradlem.

  Povlečení krep Liána oranžová

  01314-LIANAORA02
  Od 95 Kč s DPH
  Krepové povlečení laděné do oranžové barvy. Povlečení Liána oranžová doporučujeme kombinovat s banánovým, medovým, pomerančovým nebo šedým prostěradlem.

  Krepové povlečení

  Filtrovat podle:

  Smazat vše
  Min: 95 Kč Max: 1 354 Kč
  Kč95 Kč1354