Zavřít
(0) položek
Váš nákupní košík je prázdný.
Produkty
  Filtry
  Jazyk/měna
  Výsledek hledání pro výraz

  Ložní povlečení

  Tato kategorie prezentuje ložní povlečení různých druhů materiálů používaných na výrobu povlečení. V dětské kategorii najdete velkou škálu motivů pro Vaše děti, pro jejich radost, klidný spánek a spokojenost. Dále tu najdeme prošívaný program který zahrnuje polštáře, přikrývky a soupravy, které zaručují dobrý a klidný odpočinek, také zde najdete plněné polštářky s barevným potiskem různých motivů pro děti, dospělé i milovníky zvířat. Další podkategorie prezentuje potřeby do koupelny, kuchyně i obývacího pokoje. V poslední podkategorii najdete různé další doplňky pro každodenní použití, chvíle odpočinku i pro radost a zdraví.

  Zabrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Napínáky na prostěradla

  Od 54 Kč s DPH

  Povlečení bavlna Ateliér fialový

  Od 78 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s jemným vzorem. Bavlněné povlečení je vhodné kombinovat s bílým, fialovým, šedým, černým nebo tmavě šedým. prostěradlem.

  Povlečení bavlna bílá UNI

  Od 78 Kč s DPH
  Jednobarevné bavlněné povlečení v bílé barvě. Bílé povlečení lze kombinovat s libovolnou barvou prostěradla dle interiéru ložnice.

  Povlečení bavlna Cupid ostružina

  Od 78 Kč s DPH
  Bavlněné povlečení laděné do ostružinových tónů se vzorem svislých pruhů. Povlečení je vhodné kombinovat s bílým, starorůžovým, ostružinovým nebo tmavě šedým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Gabru bílý/šedý DUO

  Od 78 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny z každé strany jiný dezén, které se barevně doplňuje.. Bavlněné povlečení Gabru bílošedý doporučujeme kombinovat s bílým, tmavě šedým, šedým  nebo černým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Gabru bílý

  Od 78 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny laděné do šedé, černé a bílé barvy. Bavlněné povlečení Gabru bílý doporučujeme kombinovat s bílým, šedým nebo černým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Gabru šedý

  Od 78 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny laděné do tmavě šedé, černé a bílé barvy. Bavlněné povlečení Gabru bílý doporučujeme kombinovat s bílým, tmavě šedým nebo černým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Ibišek šedý

  Od 78 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s jemným vzorem. Bavlněné povlečení Ibišek šedý je vhodné kombinovat s tmavě šedým, šedým, bílým nebo černým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Liána hnědá

  Od 78 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny laděné do odstínů hnědé. Bavlněné povlečení je vhodné kombinovat s tmavě hnědým, medovým, karamelovým nebo fialovým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Lola oranžová

  Od 540 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny se vzorem, který na první pohled zaujme svými divokými barvami, které oživí každou ložnici. Bavlněné povlečení je vhodné kombinovat s bílým, vínovým, červený, tmavě šedým nebo černým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Orchidej 3D

  Od 78 Kč s DPH
  Bavlněné povlečení laděné do šedé s motivem květin. Povlečení Orchidej 3D je vhodné kombinovat s tmavě šedým, šedým, bílým nebo ostružinovým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Orchidej

  Od 78 Kč s DPH
  Bavlněné povlečení laděné do jemných tónů barev s potiskem květin. Povlečení je v hodné kombinovat s vínovým, šedým nebo banánovým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Planetárium fialové

  Od 78 Kč s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny laděné do fialových tónů s motivem různých krůhů. Bavlněné povlečení Planetárium fialové doporučujeme kombinovat s bílým, fialovým, šedým nebo tmavě šedým prostěradlem.

  Povlečení krep Elba ostružinová

  Od 93 Kč s DPH
  Krepové povlečení bílé barvy s ostružinovými pruhy a květy. Povlečení je vhodné kombinovat s ostružinovým, starorůžovým nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení krep Elba zelená

  Od 642 Kč s DPH
  Krepové povlečení bílé barvy se zelenými pruhy a květy. Povlečení je vhodné kombinovat s bílým, kiwi nebo olivovým prostěradlem.

  Povlečení krep Berušky zelené

  Od 93 Kč s DPH
  Bavlněné povlečení pro děti s motivem berušek na zeleném podkladu. Povlečení doporučujeme kombinovat s kiwi, hráškovým nebo vínovým prostěradlem.

  Povlečení krep Karibik cihlový

  Od 93 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Povlečení s abstraktními květy na světlém podkladu. Krepové povlečení je vhodné kombinovat s cihlovým, banánovým, okrovým nebo karamelovým prostěradlem.

  Povlečení krep Koupaliště

  Od 93 Kč s DPH
  Krepové povlečení laděné do tyrkysové barvy se zvířátky. Povlečení je vhodné kombinovat s tmavě žlutým, pomerančovým nebo tyrkysovým prostěradlem.

  Povlečení krep Laura béžová

  Od 93 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Krásný květinový vzor na béžovém a bílém podkladu. Krepové povlečení doporučujeme kombinovat se starorůžovým, béžovým, nugátovým nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení krep Planetárium oranžové

  Od 93 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Krepové povlečení Planetárium oranžové doporučujeme kombinovat s bílým, tmavě žlutým, karamelovým nebo bordó prostěradlem.

  Povlečení krep Světle zelený

  Od 95 Kč s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Krepové povlečení v barvě světle zelená doporučujeme kombinovat s bílým prostěradlem.