Zavřít
(0) položek
Váš nákupní košík je prázdný.
Produkty
  Filtry
  Jazyk/měna
  Výsledek hledání pro výraz

  Prošívané deky, polštáře, přikrývky

  V nabídce máme několik kategorií plněných polštářů  a prošívaných přikrývek. Nabízíme různé varianty prošívaných výrobků Standard, Standard Plus, Luxus Comfort, Luxus Supra a Exclusive Všechny polštáře mají vak s náplní, který lze před praním vyjmout a prát jen vrchní obal. Vak u poštářů Standard Plus, Luxus Comfort, Luxus Supra a Exclusive je opatřen suchým zipem na doplňování a upravování množství náplně.  Polštář Standard nemá možnost doplňování, ale zákazníka potěší svou nízkou cenou. Přikrývky Standard, Luxus a Exclusive jsou vhodné pro celoroční období + odlehčené varianty Standard a Lux pro letní období. Přikrývky Luxus Supra jsou výborné pro zimní období. Přikrývky Praktik, díky své konstrukci, lze využít jak v letním, tak i v zimním období. 

  Všechny varianty plněných polštářů a prošívaných přikrývek doporučujeme i pro alergiky, jsou opatřeny zdravotními atesty i pro děti do 3 let.

  Zabrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Polštář STANDARD ZIP

  Od 127 Kč s DPH
  Polštář je ušitý z velmi příjemného povrchového materiálu a zdobí ho po obvodu paspula. Povrch polštáře je hladký bez prošití. Povlak je opatřen zipovým uzávěrem. Uvnitř polštáře je vložen vak s náplní. Celý vak lze před praním vyjmout a prát jen povlak polštáře. Náplň ve vaku je zašitá, nelze měnit množství náplně. Rozměr polštáře 70x90 cm. Hmotnost 1,1 kg, Barva bílá.

  Polštář STANDARD PLUS

  Od 405 Kč s DPH
  Polštář je ušitý z velmi příjemného povrchového materiálu a zdobí ho po obvodu paspula. U polštáře lze upravovat množství náplně.

  Plněný polštářek - různé rozměry

  Od 100 Kč s DPH
  Malý plněný polštářek. Různé rozměry polštářku.

  Polštář LUXUS COMFORT

  Od 256 Kč s DPH
  Kvalitní povrchový materiál určený na zvýšenou zátěž. U polštáře lze upravovat množství náplně.

  Polštář LUXUS SUPRA

  Od 263 Kč s DPH
  Na výrobu polštářů je použitý povlakový materiál - Tkanina Anti Stress-fabric™ je vyráběna inovativní technologií, z tzv. polyesterových mikrovláken.

  Polštář ALOE VERA

  Od 263 Kč s DPH

  Polštář EXCLUSIVE

  Od 286 Kč s DPH

  Přikrývka STANDARD celoroční

  Od 449 Kč s DPH
  Celoroční standardní přikrývka ušita z velmi příjemného povrchovového materiálu, měkká úprava, standardní prošití do čtverců. Rozměr 135x200 cm. Hmotnost přikrývky je 1,9 kg. Barva bílá.

  Přikrývka STANDARD letní

  Od 390 Kč s DPH
  Letní standartní přikrývka ušita z velmi příjemného povrchového materiálu, měkká úprava, standartní prošití do čtverců. Rozměr 135x200 cm. Hmotnost přikrývky je 1,1 kg. Barva bílá.

  Přikrývka STANDARD Slim letní

  Od 371 Kč s DPH
  Extra odlehčená letní standartní přikrývka pro velmi teplé měsíce v roce. Je ušita z velmi příjemného povrchového materiálu, měkká úprava, standardní prošití do čtverců. Rozměr 135x200 cm. Hmotnost přikrývky je 0,72 kg. Barva bílá.

  Přikrývka LUXUS celoroční

  Od 534 Kč s DPH
  Výborné izolační vlastnosti zaručuje náplň z dutých vláken, které dodávají přikrývce vzdušnost, lehkost, prodyšnost a vynikající hřejivost. Tato kapna je vhodná i pro alergiky díky své výplni, která vytváří prostředí nevhodné pro výskyt prachových roztočů.

  Přikrývka LUXUS letní

  Od 461 Kč s DPH

  Přikrývka LUXUS SUPRA zimní

  Od 591 Kč s DPH
  Vysoce hřejivá luxusní přikrývka určená pro zimní období, vyhledávaná milovníky tepla a komfortu. Na výrobu přikrývek je použitý povlakový materiál - Tkanina Anti Stress-fabric™ je vyráběna inovativní technologií, z tzv. polyesterových mikrovláken. Barva přikrývky : bílá - elegantní kostka, velmi jemný vzorek 1,2 cm x 1,2 cm. Rozměr přikrývky 135x200 cm. Hmotnost 2,5 kg, Barva bílá.

  Přikrývka ALOE VERA celoroční

  Od 591 Kč s DPH
  Luxusní celoroční přikrývka s povlakovým materiálem obsahující výtažky z léčivé rostliny Aloe Vera, která má příznivý vliv na lidský oraganismus. Rozměr 135x200 cm. Hmotnost 1,9 kg. Barva bílá s decentním nápisem Aloe Vera.

  Přikrývka EXCLUSIVE celoroční

  Od 710 Kč s DPH
  Přikrývka Exclusive s antibakteriální úpravou na principu stříbra. Tato přikrývka je vhodná pro alergiky díky obsahu stříbra, která vytváří prostředí nevhodné pro výskyt prachových roztočů a bakteriíí. Výrobek vysoké kvality se zdravotním certifikátem. Hmotnost přikrývky : 1,9 kg. Rozměr 135x200 cm.

  Přikrývka PRAKTIK letní i zimní

  Od 908 Kč s DPH

  Souprava STANDARD ZIP

  Od 661 Kč s DPH
  Pošltář a přikrývka STANDARD z hladkého materiálu.

  Souprava Luxus Comfort

  Od 864 Kč s DPH

  Souprava Luxus Supra

  Od 962 Kč s DPH

  Souprava ALOE VERA

  Od 962 Kč s DPH

  Souprava EXCLUSIVE

  Od 1 057 Kč s DPH